S.o.D - Shadow of Destruction

Zabawa Do Upadłego

Ogłoszenie


#1 2008-07-10 22:37:53

Hektor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 73
Punktów :   

Wasze Pomysły

Proszę, abyście w tym temacie zamieszczali swoje pomysły dotyczące naszego sojuszu, bo przecież co dwie głowy to nie jedna, a nóż jakiś pomysł okaże się wielką rewelacją i go zaakceptujemy. Proszę jednak, abyście się nie nastawiali, że wszystko co napiszecie będziemy realizować, bo to nie na tym rzecz polega, sojusz ma własną politykę i musi się jej trzymać.

Offline

 

#2 2008-07-19 17:59:33

Ludwig-SOG

S.o.D

Zarejestrowany: 2008-07-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

Chciałbym zaproponować sprawdzoną metodą wzajemnej pomocy dla rozwoju naszych wiosek...
Otóż, chodzi mi o składki na osadników:
Otóż każdy gracz który ma rezydencje lub pałac pisze do wyznaczonej przez sojusz osoby, a ta z kolei wysyła masa do całego sojuszu, ile surowców wysyłamy do gracza zbierającego na osadników. Wazne zeby osoba ktora przyjmuje składkę, miała juz gotowa rezydencje/pałac oraz rozbudowany spichlerz na tyle, aby pomieszcił równocześnie całość surowców.

Jaka wyokość składki? Patrzymy ile dany gracz potrzebuje łącznie na budowe trzech osadników i te ilość surowców dzielimy na ilość graczy sojuszu - jeśli wszyscy wyślemy skladkę, gracz natychmiast będzie mógł zbudować osadników. Nie dostanie ani jednostki za dużo, ani jednostki za mało. No chyba ze ktos nie bedzie wysyłać składek, ale o tym za chwile...

np. 2 dni od ogłoszeni składki, osoba orztymująca składkę jest zobowiązana zrobić raport, tzn. spisać nicki graczy, ktorzy składkę nadesłali. Raport ten należy przesłać osobie odpowiedzialnej za organizowanie składek. A to osoba z kolei, na podstawie tyych raportów będzie rozpatrywać podania o kolejne składki. Osoby, które notorycznie nie biorą udziału w zrzutkach na innych graczy, nie będą mogły ubiegać się o surowce na swoich osadników. Z kolei osoby, które na skłądki płacą, ale niezbyt regularnie - mogą liczyć tylko na połowę składki na swoich osadników. Ostateczną decyzje o wielkości składki dla danego gracza podejmuje osoba odpowiedzialna za składki na osad, jednak wazne by były to decyzje uczciwe. Składki opłaca się wpłacać, jeśli później sami chcemy takową otrzymać. W każdym bądź razie nie są one obowiązkowe.

Z opisu może się to wydawać skomplikowane, ale jest to metoda sprawdzona, prosta i niezmiernie skuteczna. Pozwala zachować ciągłość rozwoju, co na początku gry jest niezmiernie ważne.  Gdy ktoś samotnie zbiera na swoich osadników, praktycznie nie rozwija swojego królestwa. Kiedy wszyscy zrzucamy się na swoich osadników, wychodzi to znacznie lepiej i pozwala sojuszowi prężniej się rozwijać. Spotkałem się z tym w jednym z sojuszów, który między innymi dzięki właśnie takiej taktyce, stał sie dominującym na serwerze - już na początku gry, i pomimo wcześniejszej straty do innych sojuszów. Tam organizowane były składki tylko na drugą osade, myślę ze możnaby organizować składki na tych samych zasadach również na 3 osadę.


DZIĘKI TEMU WSZYSCY MOZEMY SZYBKO POZAJMOWAĆ CROOPY!!!

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Ludwig-SOG (2008-07-19 18:03:27)

Offline

 

#3 2008-07-19 18:50:41

toledo

S.o.D

5577796
Zarejestrowany: 2008-07-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

bardzo  dobry  pomysł  trzeba  szybko  zajmować  croopy  i półcroopy   bo  zaraz   nam  zajmą   wrogowie    czy  inni  gracze     jestem    za 

Offline

 

#4 2008-07-19 20:47:48

Hektor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 73
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

Pomysł, rzeczywiście doby jednak kolidował by z akcją Bank. Jedynym wyjściem jest zawieszanie akcji Bank na czas składek na osadników, ale to troszkę skomplikowane. Przemyśle to jakoś na razie mi brakuje już tylko ostatniego osadnika ;-)

Offline

 

#5 2008-07-19 21:12:10

Saturato

S.o.D

Zarejestrowany: 2008-07-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

Dobry pomysł w pełni popieram :]

Offline

 

#6 2008-07-21 23:18:48

j176

S.o.D

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

ja też jestem za

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiet2011.pun.pl www.managerspeedwaya.pun.pl www.f1game.pun.pl www.politologia-ur.pun.pl www.narwancy-team.pun.pl